19 Şubat 2013 Salı

Kanat    Stajdan sonra yiğenlerime göstermediğim anaçlığı 14-18 yaş arası gençlere göstermem benim ucubikliğim değil,sadece benim daha kendi kanatlarım tam oluşamasa da onları kanatlarımın altına almak istyorum.Böyle ellerinden tutup yönlendireyim en azından bir gaz vereyim,pep talk falan yani.Ama yanlış anlaşılırım falan diye pek yaklaşamıyorum,sonuçta sübyancılık diye bir olgu var,göte gelmemek lazım.Galiba şarkı yüzünden küfürlü yazayacağım.

Dizilerde gördüğüm  ve az önce bir blogta okuduğum platonik aşklar bana lise yıllarımı hatırlattı amma yorucu amma strestli şeylermiş yaw.Neyseki o dönemleri geride bıraktım.Valla hiç çekilcek gibi değilmiş.Tüm platonik aşıklara sabır diliyorum,silkinip kendinize gelin en kısa sürede,gençliğinize yazık.

Allah'ın Miley cyrus mudur nedir o bile Joat Jett ile düet yapabilmişken ben daha kadını canlı dinleyemedim la,burada kaderi dğeil kapitalizmi suçlayacağım,param olaydı keşkeT_T

Sofi'nin Dünyası'nı neyseki bitirmek üzeriyim ve aklımda kalan en net şey "stoa"kelimesinin koridor anlamına geldiği,kendimi cıkcıklıyorum.Bir de en üzücüsü yine bir blogta okuduğum yazıydı,kız daha ortokulda bu kitabı yalayıp tutmuş falanken ben bu yaşta sadece stoa kelimesinin anlamını biliyorum.Yazıklar olsun size nöronlarım.

Neyseki bilinçaltım var,rüyamda gördüğüm siyah pegasuslar yeter. (züğürt tesellisi)

artık yazar olmaktan ziyade yayıncı olmak istiyorum.Star avcısı olup yeni cevherler keşfetmek çok daha yararlı geldi gözüme.En azından piyasadaki bu salak çerez kitapların arasında düzgün şeler olurdu. (azcık havadan atarak yazdım.)

Kitap blogları sözleşmiş gibi niye aynı şeyi tanıtıyor ,yeter lan.Düzgün kitaplar tanıtın.Nedir yani "beni seç," "ölümüne öp möp" ne bu yaaa.Gözlerimi devireceğim ama görmüyorsun ki.

bir de yazarken "gözlerini devirdi."veya "kaşını kaldırdı" cümleleri gerçekdışıdır.Lütfen dikkatt!!!

Ankara,Ankara seni sever tüm bahtı karaaa.....

Akademik sınavarımın bittikten sonra tırt finallere girecek olmam beni nasıl mutlu etti bilemezsiniz.Tabii sonrasında diplomalı ev kızı olmakta var ama işsizlik sayesinde belki de gidemedğim tüm kurslara giderim.Ühühühü.

bu kadar sanırsam.

tüm coni severlere gelsin


5 yorum:

Adsız dedi ki...

http://www.aku.edu.tr/AKU/DosyaYonetimi/SOSYALBILENS/dergi/X1/M.Arslantepe.pdf

Adsız dedi ki...

http://www.youtube.com/watch?v=0kSutrI8Ack

Adsız dedi ki...

http://www.facebook.com/photo.php?v=488555777870663&set=vb.477602722251037&type=3&permPage=1

Adsız dedi ki...

http://www.youtube.com/watch?v=TEo1B4IDRPM

Adsız dedi ki...

http://www.youtube.com/watch?v=BZTZUFxVO-s