23 Eylül 2013 Pazartesi

Şurada bir kaç milyon insanız.


*Tüm hümanist düşünceler teoride başarılırdır.Uygulamaya geçirmiş insanları ise illa ki biri vuracaktır. (for example diyerek bu karizmatik sözümün içine etmek istemezken bu parantezi açarak çoktan ettim amma ve lakin şunu unutmamalısınız ki benim içim Dali'nin elinden çıkma bir parantezler tablosu, hangi parantezi hangisinin kapadığı belli değil,sonsuzluğun parantezi içindeyiz.)

*Zümrede tüm edebi kişiliğimi akıtmaya çalışıyorum,böyle bu entel hallerim ayaklarımın altında havuz falan oluyor.Ancak bir buçuk aydan sonra "Elf,nasılsın?Yüzün gülüyor."diye tepki aldım.Önceliklerimi şaşırdım.

*Blogumu özledim beeen.Blogum.

*Postal buldum ben.Ahahahaha.

*İlk kurul toplantıma gitmek için servisi beklerken yanımdan bir ses yükseldi "Günaydın,hocam."diye.Döndüm,baktım.Çocuk bana gülümsüyor.  Tekrar "Günaydın,hocam."dedi. Gülümsedim çok içten (şaşkınlıkla) "Sana da."dedim.Halbuki çocuğu tanımıyordum, bir kere bile görmedim okulda. "Vay,"dedim. "Çocuk belki de benle kafa buldu he." Orada bir ünlü olma kompleksine girdim. "Ben tanımıyorum onları,Onlar beni biliyor,yüzümü biliyor,ismimi biliyor.Oh nooooo!!!"dedim de kendime geldim sonra.

*Benim alter egomun ismi "hocam."

*Twitter'ım var,tumbler'ım da var.Twitter'da blogumun adresi var.Her yerde kendimden bir parça bırakmışım gibi.Hortkuluklarım var oğlum,haberiniz yok.Bak şimdi öğrendiniz. Bulmak size kalmış artık.Harry'nin bile işi kolay değildi.

*Öğrencilerimin bilinçaltına M.I.A'yi soktum,onları yavaşça işliyorum.

*Bakıyorum geçmişimden birkaç insan hala abuk subuk,pembe bir baloncuğun içinde,kitap görünümlü kağıt birikimlerini (bak bu sarkastik bir kalıp oldu) okuyorlar,sonra bi bakıyorum bilinç düzeyi 100 bin kat artmış,çarpışıyor bu imajlar,o yüzden ben onların moron hallerini seçiyorum.

*Yaw bir de insan azcık minnet duymaz mı yaw,sanki benim verdiklerim onlara vahiy inmiş gibi (tövbe tövbe) bir havalar havalar,içimden bir böğürtü yükseliyor: "Sikerim lan havanızı."  Zaten hayır işler gibi herkese kitap dağıtmışım,toplayamıyorum.Gerginim.Alter egomu salacam üstlerine.

*Sims oynayan bünyeme ters tepkiler doğuyor bazen içimde.

*Derek Landy bloguna kendi evinin resimlerini koymuş.tekrar anladım ki bestseller oldun mu zenginsin dostum.Yaşarken bestseller ol, öldükten sonra edebi. Bu işler böyle.

*Bir an geleceğe gidip bu ana baktım ve dedim ki "Gelecekte bu yazdıkların yüzünden ağzına sıçıyorlar.Adam ol." ama ben devam edeyim böyle.

*Bir kaç haftadır çevremden derlediğim sosyolojik bilgiyi sunuyorum size:  Bireyler bilişim ağlarındaki kendi hesaplarında her daim edepli,adaplı,uslu olmalı, küfür ve bel altı kullanmamalıdır. Benim tepkim ise tabiiisi tam tersi. Kendini ifade etme özgrürlüğün var.İstediğini yazarsın diyorum.Sonra vıcık vıcık platonik aşk yazıları veya nöronlar arası sinaps eksikliği çeken insanların mucizevi bir şekilde yazmayı çözdüğüne şahit oluyorum ve diyorum ki "yazmasın lan bunlar yeminle gitsin bunlar artık,artık evrimleşemiyoruz Darwin"diyorum. "Kalmışız burada diyorum,büyük balık yiyecek yakında hepimizi"diyorum. (bilimum felsefe bilgimle kendimi kültürlü gösterme ve bu arada alaycı olma çabalarım)

*Tutarlı olduğumu iddia etmedim.

*Zamanımızın en tutarlı varlığı kesinlikle Pipet Dostu.KESİNLİKLE.

* Tüm sarkastik cümlelerim ben öldükten sonra 3 dereceli denklemleri çözemeyenler tarafından açıklanacak ve anlaşılacak.

Yakın tarihte benzetildiğim kişi: professor trelawney


saçlar aynı.

( "hocam,bilerek mi saçlarınızı böyle yapıyorsunuz?"dedi çocuk bana)Hiç yorum yok: