17 Ekim 2013 Perşembe

Hohoho,bir şişe rom

(Başlık konu ile alakasız)

Youtube'da dinleyebileceğim şarkıları kendi blogumda dinliyorum.Böyle de sadık biriyim.

Şunu yazmak için buradayım. İş arkadaşlarım tarafından Japonca Metal ve rock dinlemem garipsendi. Hatta bir tanesi çıkıp espri yapmaya kalktı. Dedi ki; "Özünü unutma Elf." Orada kafam attı benim tabii.Ama daha çömez olduğum için sesimi pek çıkaramadım,bir de kız kavgası hiç yaşamadım ben.Sinirlenince direk ağlayan tiplerdenim.Şuan bu kısmı okuyorsanız baya yakınlaştık sizinle. Ben de dedim ki ." Neredeyse İngilizce kusucam. 4. sınıftan beri ingilizce görüyorum.Özüm mü kalmış benim?" Herkes kendi işine devam etti.Ki kendisi neredeyse ingilizce nefes alıp verecek. Tebrikler. ÖZÜN MUHTEŞEM.Benimkini rahat bırak.

Tüm asabiliğimi burada göstererek aslında tam bir luzır olduğumun altını çiziyorum.Bunun farkındayım. Ve bu böyle devam da edecek.

Etrafta artık kore fanı görmek istemiyorum.Lütfen. Sri Lanka fanları gelsin,bana katılsın.Ama kore kültürü ve dizileri kusacağım. Nolur yeter. Overdose oldum.

Bildiklerimi sadece çekirdek kadromla (F.Z.S;youknowwhoyouare,Pipet Dostu ve Şizofren Ninja) paylaşmayı ve diğerlerini küçümsemek için kullanıyorum.

Yine hissediyorum ki gelecekte bu yazdıklarım benim aleyhime çok zeki bir biçimde kullanılacak.

Beni genelde ya dinsiz sanacaklar yada satanist. Go fuck yourself. Bu çok alındığım bir konu. Yorum yapmayın. Gelecekteki eleştirmenler. (Sosyolojik bilgi: Millet beni yanlış anlıyor ve bu benim çok umurumda(ironi değil))

Bir öğrencim M.I.A'ya benziyor diye seviyorum sanırım.Yazık kıza.

Yıllar öncesine ait olan kankalarımız hala kimin umurumda?

Yaşasın yeni kankalar.

İsmim arap alfabesinin bir parçası iken onu orta dünyalaştırma çabalarım aslında çok acınası. Bak,cidden öz möz kalmamış bende.Yazık.Hiç utanma yok bende.

İronimi, Tutunamayanlar'ı okuyarak geliştirme çalışıyorum.

Penguen Kitapevinde Fantastik kitaplar bölümünde Harry Potter'ın altında Boş Koltuk kitabı vardı.Tüm çalışanları ve müdürü tebrik ettim. Satış stratejiniz muhteşem,göz yaşartıcı. Bir de kırtasiye ürünleri satmanız tam süper olmuş çünkü çarşıda bin beş yüz  mağaza ve Japon pazarı varken gözlerimiz hep sizin mağazanızı arıyordu. Büyük tebrikler.


Başka malzemeler toplayıncaya dek hoşçakalın.

(Birinci dereceden büyüğüm dedi ki: Okumuşsun ama adam olamamışsın.(Vay,dedim; tüm saydırdıklarım bana bir cümle halinde geri döndü.Öpüyorum yanaklarından.60 yaşımda ben de senin gibi olurum umarım. Yehuu, yaşasın kan bağları ve koparamadığımız ilişkiler.))

6 yorum:

Adsız dedi ki...

ben hâlâ okuyorum tutunamayanları!

IknowwhoIam.

MELEKSİ BÖĞÜRÜŞLER dedi ki...

Oha la; ben bitirmek üzereyim.
(Sen ya çok sıkılmışsın yada beni çok özledin.Sürekli buradasın he? (güzelgüzelböyledevamet))

Adsız dedi ki...

normalde okuduğum kitaplardan etkilenirim de bu kitap bi başka. bi yandan bitmesin istiyorum diğer yandan her bi cümlesi resmen ruhuma işliyor filan. anlayacağın kitap okumanın bokunu çıkardım iyice.

bu arada 1984'ü okudumdu. senle onunla ilgili (yüzyüze) konuşmayı çok isterdim.

Turgut'un Selim'i aradığı kadar arıyorum seni. yokluğun fena.
IknowwhoIam.

MELEKSİ BÖĞÜRÜŞLER dedi ki...

Bebek T.T

Adsız dedi ki...

elif sadece arapçada yoktur ibranice de aleftir latincede alfa. herşeyin başlangıcıdır. sıkıntı yoktur efenim.

MELEKSİ BÖĞÜRÜŞLER dedi ki...

Vay, Adsız kişi, şuan kuulluğuma kuuluk, kültürüme kültür kattın. Verdiğin bilgi için gerçekten çok teşekkür ederim.